Chicago Pneumatic. Legendarny producent narzędzi pneumatycznych

Kategoria: Blog

narzędzia pneumatyczne

 Chicago Pneumatic to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek narzędzi pneumatycznych. Firma może poszczycić się ponad stuletnim doświadczeniem w produkcji narzędzi zasilanych sprężonym powietrzem, jak i samych sprężarek. Dostarcza produkty zarówno do użytku amatorskiego, jak i profesjonalne rozwiązania dla przemysłu. Wśród fachowców obsługujących na co dzień narzędzia pneumatyczne Chicago Pneumatic to synonim niezawodności i wysokiej precyzji.

Szeroki wachlarz produktów

 Firma Chicago Pneumatic stara się dostarczać najdoskonalsze narzędzia dla każdej branży, rozmawiając ze swoimi klientami i słuchając ich potrzeb. Stale udoskonala swoje produkty, podążając za nowinkami technicznymi. Doskonale zna potrzeby serwisów samochodowych. Ciągle ulepsza swoje szlifierki i klucze udarowe, aby służyły bezpieczeństwu pasażerów i komfortowi pracy obsługi stacji serwisowej. Firma dostarcza także najlepsze narzędzia dla branży budowlanej. Różnego rodzaju wkrętarki i wiertarki są niezawodne i mają za zadanie służyć na budowach przez lata. Chicago Pneumatic oferuje też profesjonalny sprzęt używany do rozbiórki budynków i przeprowadzania dużych remontów. Mimo pracy w trudnych warunkach narzędzia rzadko kiedy psują się, a ich żywotność jest nieporównywalnie lepsza niż produktów większości konkurencyjnych firm.

 Konserwacja i serwis

 Jednak to, co wyróżnia Chicago Pneumatic na tle konkurencji, to świetnie zaplanowana obsługa posprzedażowa. Urządzenia są nie tylko niezawodne, ale również dosyć proste w budowie. Pozwala to ich użytkownikowi na skrupulatne ich oczyszczanie i konserwowanie. W razie awarii firma oferuje swoje usługi serwisowe. Są one powszechnie doceniane przez klientów. Terminy napraw są bardzo krótkie, a pracownicy serwisów wysoko wykwalifikowani i świetnie znający produkty marki. Kontakt z serwisem jest zawsze bezproblemowy, zarówno na etapie zgłoszenia naprawy, poprzez jej wycenę, aż do ustalenia godziny i daty odbioru sprzętu.