Siłownik hydrauliczny Enerpac CUSP100

Produkt na zamówienie

ZAPYTAJ O PRODUKT

Siłowniki hydrauliczne Enerpac z serii CUSP to ultrapłaskie siłowniki jednostronnego działania z powrotem obciążenia, zaprojektowane z myślą o zastosowaniach wymagających dużego udźwigu w ograniczonej przestrzeni. Ich niska wysokość minimalna i wbudowana funkcja przechylania czynią je idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdzie wymagane jest równomierne rozłożenie obciążenia na nierównych powierzchniach.

Kluczowe cechy serii CUSP:

• Odporność na obciążenia boczne do 4% przy pełnym obciążeniu, zapewniająca niezawodność w wymagających warunkach pracy.
• Wyjątkowo niska wysokość minimalna, umożliwiająca pracę w ograniczonej przestrzeni.
• Wbudowana funkcja nachylania do 4 stopni, zapewniająca równomierne rozłożenie obciążenia na nierównych powierzchniach.
• Cyjanowana powierzchnia, dostosowana do trudnych warunków, zwiększająca trwałość i odporność na korozję.
• Wykończenie nitrokarburizowaną powłoką, zapewniające dodatkową ochronę i przedłużające żywotność siłownika.

Informacje dodatkowe

Waga 10,8 kg
Marka

Enerpac

Maksymalne ciśnienie robocze

Nośność(tonaż)

Maksymalna nośność cylindra

Skok

Wysokośc po złożeniu

Wysokość po wysunięciu

Powierzchnia efektywna

Przyłącze

Tryb pracy

envelopeusercartphone-handsetmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram